A.Ü. BEYAS Eğitim Seminerleri

///A.Ü. BEYAS Eğitim Seminerleri

A.Ü. BEYAS Eğitim Seminerleri

Ankara Üniversitesi’nde Belge Yönetimi ve Arşiv Sistemi Eğitim Çalışmaları

14 Temmuz 2011 e-BEYAS Belge Akış ve İşlem Süreçleri Analiz Çalışması Bilgilendirme Toplantısı: Düzenleyen: BEYAS Koordinatörlüğü. Konuşmacılar: Fahrettin Özdemirci,  Emre Çelik,Zeynep Şen.

04 Şubat 2011 Tarihli Merkezlere Yapılan Sunumlar :
Yazışma ve Dosyalama İşlemleri (BEYAS) Eğitim Programı. Düzenleyen: BEYAS Koordinatörlüğü ile Personel Daire Başkanlığı. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci, Mehmet Torunlar, Selvet Saraç.

28 Ocak 2011 Tarihli Rektörlüğe bağlı birimler Sunumu:
Yazışma ve Dosyalama İşlemleri (BEYAS) Eğitim Programı. Düzenleyen: BEYAS Koordinatörlüğü ile Personel Daire Başkanlığı. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci, Mehmet Torunlar, Selvet Saraç.

27 Ocak 2011 Tarihli Üniversitemize yönelik Aday Memur Eğitimi:
A.Ü.2011 Yılı Aday Personel Temel Eğitim Programı”. Eğitici: Fahrettin Özdemirci, Gonca Sözen.Katılımcılar: Ankara Üniversitesi Aday Personeli. Konu: Yazışma-Yazışma Protokol-Dosyalama İşlemleri-Arşiv.

21 Ocak 2011 Tarihli Yüksekokullar, Bölümler Sunumu:
Yazışma ve Dosyalama İşlemleri (BEYAS)Eğitim Programı. Düzenleyen: BEYAS Koordinatörlüğü ile Personel Daire Başkanlığı. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci, Mehmet Torunlar, Selvet Saraç.

20 Ocak 2011 Tarihli Eğitim Programı :
Üniversitemiz Birim Belge Merkezi ve Arşivi Sorumluları’na yönelik BEYAS Eğitim Programı.Eğitimciler: Fahrettin Özdemirci, Mehmet Torunlar.

14 Ocak 2011 Tarihli Enstitüler Sunumu :
Yazışma ve Dosyalama İşlemleri (BEYAS) Eğitim Programı. Düzenleyen: BEYAS Koordinatörlüğü ile Personel Daire Başkanlığı. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci, Mehmet Torunlar, Selvet Saraç.

13 Ocak 2011 Tarihli Eğitim Programı :
Üniversitemiz Ayrıcalıklı Birim Belge Merkezi ve Arşivi Sorumluları’na yönelik BEYAS Eğitim Programı.Eğitimciler: Fahrettin Özdemirci, Mehmet Torunlar.

07 Ocak 2011 Tarihli  Fakülteler Sunumu :
Yazışma ve Dosyalama İşlemleri (BEYAS) Eğitim Programı. Düzenleyen: BEYAS Koordinatörlüğü ile Personel Daire Başkanlığı. Sunum Yapanlar: Fahrettin Özdemirci, Mehmet Torunlar, Selvet Saraç.

29 Aralık 2010 Tarihli Kurul Fakülte Sunumu :
BEYAS, e-BEYAS Mühendislik Fakültesi Kurul Sunumları. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci.

17 Aralık 2010 Tarihli Kurul Yüksekokul Sunumu :
BEYAS, e-BEYAS Başkent Meslek Yüksekokulu Kurul Sunumları. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci.

16 Aralık 2010 Tarihli Kurul Yüksekokul Sunumu :
BEYAS, e-BEYAS Elmadağ Meslek Yüksekokulu Kurul Sunumları. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci.

09 Aralık 2010 Tarihli Kurul Fakülte Sunumu :
BEYAS, e-BEYAS İletişim Fakültesi Kurul Sunumları. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci.

26 Kasım 2010 Tarihli Fakülte Kurul Sunumu :
BEYAS, e-BEYAS Eczacılık Fakültesi Kurul Sunumları. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci.

25 Kasım 2010 Tarihli Yüksekokul Kurul Sunumu :
BEYAS, e-BEYAS Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Kurul Sunumları. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci.

24 Kasım 2010 Tarihli Yüksekokul Kurul Sunumu :
BEYAS, e-BEYAS Kalecik Meslek Yüksekokulu Kurul Sunumları. Sunum Yapan: Fahrettin Özdemirci.

23-24-25 Eylül 2010 Tarihli Seminerler – TKİ Eğitim Salonları.
Belge Yönetimi ve Arşiv İşlemleri Eğitim Semineri. Düzenleyen: ANKÜSEM ve BEYAS Koordinatörlüğü işbirliği. Katılımcılar: TKİ (Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu) çalışanları.Eğitimciler: Fahrettin Özdemirci, Özlem Bayram, Mehmet Torunlar, Selvet Saraç.

21-22-23 Mayıs 2010 Tarihli Seminerler – ANKÜSEM Eğitim Salonları.
Belge Yönetimi ve Arşiv İşlemleri Eğitim Semineri. Düzenleyen: ANKÜSEM ve BEYAS Koordinatörlüğü işbirliği. Katılımcılar: Kamu ve özel kurum çalışanları. Eğitimciler: Fahrettin Özdemirci, Özlem Bayram, Mehmet Torunlar, Selvet Saraç.

17 Mayıs 2010 Tarihli Seminer
“Ankara Üniversitesi Görevde Yükselme Eğitim Programı”. Eğitici: Fahrettin Özdemirci. Katılımcılar: Görevde yükselme eğitimine alınan Ankara Üniversitesi personeli. Konu: Yazışma-e-belge ve e-belge yönetimi-Dosyalama İşlemleri-Arşiv.

11 Mayıs 2010 Tarihli Seminer – Rektörlük 100. Yıl Salonu.
A.Ü. Evrak Birimlerinde Çalışan Personel için BEYAS Uygulamaları Eğitimi. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci – Mehmet Torunlar – Selvet Saraç.

03 Mayıs 2010 Tarihli Seminer – Rektörlük 100. Yıl Salonu.
A.Ü. Birim Belge Merkezi ve Arşiv Sorumluları ile Ayrıcalıklı Birim Belge Merkezi ve Arşiv Sorumluları BEYAS Uygulamaları Eğitimi. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci – Mehmet Torunlar – Selvet Saraç.

03 Mayıs 2010 Tarihli Seminer – Rektörlük 100. Yıl Salonu.
A.Ü. Bölüm ve Anabilim Dallı Sekreterleri BEYAS Uygulamaları Eğitimi. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci – Mehmet Torunlar – Selvet Saraç.

31 Mart 2010 Tarihli Seminer – Rektörlük 100. Yıl Salonu.
A.Ü. Belge Yönetimi ve Arşiv Sistemi (BEYAS) Çalışmaları Harcama Birimi Orta Düzey Yöneticileri Sunumu. Konuşmacı: Fahrettin Özdemirci.

24 Mart 2010 Tarihli Seminer
A.Ü. Belge Yönetimi ve Arşiv Sistemi (BEYAS) Çalışmaları İdari Birim Üst Yöneticileri Sunumu.Konuşmacı: Fahrettin Özdemirci. Yer: A.Ü. Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Toplantı Salonu.

18 Şubat 2010 Tarihli Seminer
A.Ü.2010 Yılı Aday Personel Temel Eğitim Programı”. Eğitici: Fahrettin Özdemirci. Katılımcılar:Ankara Üniversitesi Aday Personeli. Konu: Yazışma-Yazışma Protokol-Dosyalama İşlemleri-Arşiv.

22 Aralık 2009 Tarihli Seminer
A.Ü. Belge Yönetimi ve Arşiv Sistemi (BEYAS) Çalışmaları A.Ü. Yönetim Kurulu Sunumu. Konuşmacı: Fahrettin Özdemirci. Katılımcılar: Ankara Üniversitesi Yönetim Kurulu. Yer: A.Ü. Yönetim Kurulu Salonu.

18 Kasım 2009 Tarihli Seminer
“Ankara Üniversitesi Görevde Yükselme Eğitim Programı”. Eğitici: Fahrettin Özdemirci. Katılımcılar: Görevde yükselme eğitimine alınan Ankara Üniversitesi personeli. Konu: Yazışma-e-belge ve e-belge yönetimi-Dosyalama İşlemleri-Arşiv.

07 Mayıs 2009 Tarihli Seminer – Rektörlük 100. Yıl Salonu
A.Ü. Belge/Dosya Değerlendirme-Ayıklama-İmha İşlemleri Eğitim Semineri-3. Ankara-07 Mayıs 2009.Katılımcılar: A.Ü. Ayrıcalıklı Birim Belge Merkezi ve Arşivi Sorumluları. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci (Proje Yürütücüsü) ve Mehmet Torunlar-Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü (Proje Araştırmacısı).

16 Nisan 2009 Tarihli Seminer – Rektörlük Senato Salonu
A.Ü. Belge/Dosya Değerlendirme-Ayıklama-İmha İşlemleri Eğitim Semineri-2. Ankara-16 Nisan 2009. Katılımcılar: A.Ü. Ayrıcalıklı Birim Belge/Dosya Değerlendirme-Ayıklama-İmha Komisyon Başkanları. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci (Proje Yürütücüsü) ve Mehmet Torunlar-Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü (Proje Araştırmacısı).

26 Mart 2009 Tarihli Seminer – Rektörlük 100. Yıl Salonu
A.Ü. Belge/Dosya Değerlendirme-Ayıklama-İmha İşlemleri Eğitim Semineri-1. Ankara-26 Mart 2009.Katılımcılar: A.Ü. Rektörlük Birim Belge Merkezi ve Arşivi Sorumluları. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci (Proje Yürütücüsü) ve Mehmet Torunlar-Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü (Proje Araştırmacısı).

19 Mart 2009 Tarihli Seminer
A.Ü.2009 Yılı Aday Personel Temel Eğitim Programı” çerçevesinde “Yazışma-Yazışma Protokol-Dosyalama İşlemleri-Arşiv” konulu ders 19 Mart 2009 tarihinde Doç. Dr. Fahrettin Özdemirci tarafından verilmiştir.

30.10. 2008 Tarihli Seminer
“Ankara Üniversitesi Görevde Yükselme 2. Eğitim Programı” çerçevesinde “Yazışma-Dosyalama-Arşiv” konulu ders 30.10. 2008 tarihinde Doç. Dr. Fahrettin Özdemirci tarafından verilmiştir.

17 Nisan 2008 Tarihli Seminer
A.Ü.2008 Yılı Aday Personel Temel Eğitim Programı” çerçevesinde “Yazışma Teknikleri ve Dosyalama İşlemleri” konulu ders 17 Nisan 2008 tarihinde Doç. Dr. Fahrettin Özdemirci tarafından verilmiştir.

27 Mart 2008 Tarihli Seminer
A.Ü. Cebeci Hastanesi Belge Yönetimi ve Arşiv Uygulamaları Eğitim Semineri. Ankara-27 Mart 2008. Katılımcılar: Birim Arşivi Sorumluları, Belge/Dosya Değerlendirme-Ayıklama-İmha Komisyonu Üyeleri ve İbn-i Sina Hastanesi Yöneticileri ve İdari Personel. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci (Proje Yürütücüsü) ve Mehmet Torunlar-Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü (Proje Araştırmacısı).

18 Mart 2008 Tarihli Seminer
A.Ü. İbn-i Sina Hastanesi Belge Yönetimi ve Arşiv Uygulamaları Eğitim Semineri. Ankara-18 Mart 2008. Katılımcılar: Birim Arşivi Sorumluları, Belge/Dosya Değerlendirme-Ayıklama-İmha Komisyonu Üyeleri ve İbn-i Sina Hastanesi Yöneticileri ve İdari Personel. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci (Proje Yürütücüsü) ve Mehmet Torunlar-Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü (Proje Araştırmacısı).

28 Şubat 2008 Tarihli Seminer
A.Ü. Veteriner Fakültesi Belge Yönetimi ve Arşiv Uygulamaları Eğitim Semineri. Ankara-28 Şubat 2008. Katılımcılar: Birim Arşivi Sorumluları, Belge/Dosya Değerlendirme-Ayıklama-İmha Komisyonu Üyeleri ve Veteriner Fakültesi Yöneticileri ve İdari Personel. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci (Proje Yürütücüsü) ve Mehmet Torunlar-Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü (Proje Araştırmacısı).

07 Şubat 2008 Tarihli Seminer
A.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi Belge Yönetimi ve Arşiv Uygulamaları Eğitim Semineri. Ankara-07 Şubat 2008. Katılımcılar: Birim Arşivi Sorumluları, Belge/Dosya Değerlendirme-Ayıklama-İmha Komisyonu Üyeleri ve Diş Hekimliği Fakültesi Yöneticileri ve İdari Personel. Eğiticiler: Fahrettin Özdemirci (Proje Yürütücüsü) ve Mehmet Torunlar-Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü (Proje Araştırmacısı).

13 Aralık 2007 Tarihli Seminer
A.Ü. 2007 Yılı Aday Personel Temel Eğitim Programı” çerçevesinde “Yazışma Kuralları ve Dosyalama İşlemleri” konulu ders 13.12.2007 tarihinde Doç. Dr. Fahrettin Özdemirci tarafından verilmiştir.

28.06.2007 Tarihli Seminer
Üniversitemizde, Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde, 28 Haziran 2007 tarihinde “Fakülte-Enstitü-Yüksekokul Sekreterleri” ile  “Birim Arşiv Sorumluları” na yönelik, birim arşivlerinde yapılması gereken çalışmaların ele alındığı ikinci seminer gerçekleştirilmiştir.

11.06. 2007 Tarihli Seminer
“Ankara Üniversitesi Görevde Yükselme 2. Eğitim Programı” çerçevesinde “Arşiv ve Dosyalama Sistem” konulu ders 11.06. 2007 tarihinde Yrd. Doç. Dr. Fahrettin Özdemirci tarafından verilmiştir.

26 Nisan 2007 Tarihli Seminer
Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde Üniversitemizde görev yapan Hukuk Müşaviri, Daire Başkanları, Fakülte, Yüksekokul ve Enstitü Sekreterleri, İşletme Müdürleri, Şube Müdürleri ve Şeflere yönelik olarak 26 Nisan 2007 tarihinde geniş katılımlı bir seminer yapılmıştır. Seminer Üniversitemiz öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Fahrettin Özdemirci ve Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü uzmanlarından Mehmet Torunlar tarafından verilmiştir. Bu seminerde üniversitelerde belge yönetimi ve arşiv sisteminin nasıl olması ve neler yapılması gerektiği konuları ele alınmıştır.

 

 

tarafından| 2017-01-24T10:30:17+00:00 Ocak 24th, 2017|Kategoriler: Seminerler|A.Ü. BEYAS Eğitim Seminerleri için yorumlar kapalı

Yazarlar Hakkında

Beyas Koordinatörlüğü Web Sayfası Yöneticisi